Humán ügyintéző (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Kancellária, Emberi Erőforrás Igazgatóság

bővülő csapatába

humán ügyintéző

munkatársat keres

Feladatok:

  • jogviszonyok létesítésével, módosításával, megszüntetésével, megszűnésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • személyi adatok változásának kezelése
  • jubileumi jutalmak számítása
  • személyi anyagok kezelése
  • napi munkaügyi adminisztráció, igazolások, nyomtatványok kitöltése, kiállítása
  • felmerülő munkaügyi kérdések megoldásában részvétel
  • KIRA és SAP személyügyi nyilvántartó rendszer kezelése, naprakészen tartása
  • nyilvántartások vezetése
  • bérszámfejtéssel kapcsolattartás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • humán területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • felhasználói szintű SAP és/vagy KIRA ismeret
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

  • humán, munkaügyi közép / felsőfokú szakképzettség
  • felsőfokú végzettség
  • felsőoktatási intézményben szerezett releváns munkatapasztalat
  • Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

1056 Budapest Szerb utca 21-23.

elektronikus úton a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással

A pályázathoz csatolni szükséges:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettségeket tanúsító bizonyítványok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez, illetve sikeres kiválasztás esetén elindítja az erkölcsi bizonyítvány igénylését

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest