Hűtő- és klímaberendezés szerelőt keresünk (Budapest)

X. kerületi gyógyszergyártó partnerünk részére keresünk Hűtő- és klímaberendezés szerelő munkatársat folyamatos 1 műszakos munkarendbe.

Hűtő- és klímaberendezés szerelőt keresünk

Feladatok

  • A vállalat hűtőberendezéseinek, légkezelő berendezéseinek, hűtési rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása és hibaelhárító javítása;
  • Az elvégzett feladatok előírás szerinti dokumentálása.

Követelmények

  • Releváns végzettséggel rendelkezik (hűtő és klímaberendezés szerelő, ipari és kereskedelmi hűtőgép szerelő, hűtő- , klíma-, és hőszivattyú berendezés szerelő végzettség, esetleg szellőző- és klímaberendezés szerelő); Jó a problémamegoldó és kommunikációs készsége;
  • Precizitás és minőségi munkavégzés jellemzi;
  • Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik.

    Előnyt jelent:
  • F-gáz I. képesítés.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest