Hűtőgép szerviz technikus (Budapest)

Professzionális konyhatechnológiai cég "Hűtőgép szerviz technikus" munkakörbe kollégát keres

Professzionális vendéglátóegységek konyhatechnológiai tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével és szervizével 32 éve foglalkozó cég

Hűtőgép szerviz technikus

munkakörbe új kollégát keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari és vendéglátó ipari hűtőrendszerek, hűtőberendezések installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • Hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal
  • Hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával
  • Gépek üzembiztos működésének a biztosítása
  • Garanciális meghibásodások szakszerű javítása
  • Kapcsolódó adminisztratív és műszaki feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pozícióhoz kapcsolódó releváns szakképesítés
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga és ADR vizsga
  • Elektronikai alapismeretek
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Érvényes hűtőgép szerelői F-gáz vizsga
  • Legalább 3+ év aktív tapasztalat hűtéstechnikai szerviz területen.
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű, aktív, MS Office ismeret
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv alapfokú ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Családias környezet
  • Versenyképes, kiemelt szintű jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség, részvétel képzéseken
  • Normál nappali munkarend, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Céges gépkocsi (próbaidő letelte után) és mobiltelefon használat

Munkavégzés helye:

  • 1112 Budapest, Repülőtéri út 2/a.

Budapest