HVAC Mérnök Üzletkötő - Projekt Értékesítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítőt keresünk HVAC területtel foglalkozó, nagy múltú multinacionális Partnerünk számára, aki az üzletfejlesztésért, ügyfelek látogatásáért és menedzseléséért lesz felelős egész Magyarország területén (budapesti központtal).

HVAC Mérnök Üzletkötő - Projekt Értékesítő

Feladatok

A munkatárs célja a partner vállalatokkal való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, piac feltérképezése, projektek felkutatása, versenytársak követése. Felelős az ügyfelek érdekeinek, igényeinek képviseletéért, a saját területének menedzseléséért.

Elvárások

Minimum 1-2 éves tapasztalat HVAC területen, értékesítési tapasztalat, angol nyelvtudás, önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

Új munkatársuknak a vállalat karrierépítési lehetőséget, rugalmasságot, stabil hátteret, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Budapest