HVAC Sales Engineer Trainer (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítési feladatokat is ellátó Trénert keresünk HVAC területtel foglalkozó, nagy múltú multinacionális Partnerünk számára, aki az tréningek készítéséért, kivitelezéséért, illetve rugalmasan választható értékesítési feladatokért lesz felelős egész Magyarország területén (budapesti központtal).

HVAC Sales Engineer Trainer

Feladatok

A munkatárs célja a partner vállalatok, értékesítők fejlesztése tréningek által, globális tréningek implementálása, tréning anyagok készítése, HVAC értékesítő csapat erősítése. Tréneri feladatai mellett rugalmasan szerepet vállalhat Key Account Manageri feladatkörben vagy Business Development területén, Ügyfeleket látogatva.

Elvárások

Minimum 2-4 éves tapasztalat HVAC területen, értékesítési tapasztalat, angol nyelvtudás, önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség. Előny a tréneri, oktatói, betanítói tapasztalat.

Amit kínálunk

Új munkatársuknak a vállalat karrierépítési lehetőséget, rugalmasságot, stabil hátteret, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Budapest