Idősgondozó/Betegápolási segéd (Németország)

Idősgondozó/Betegápolási segéd

Német partnerünk társalgási szintű német nyelvtudással rendelkező tapasztalt ápolót keres hosszú távra.

Feladatok

  • Az idősgondozáshoz betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
  • Higiéniai előírások, elvárások betartása
  • Orvosi ellátás (gyógyszeradagolás, injekció beadása) – tapasztalattól függően
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Releváns szakirányú végzettség, (OKJ-s képzéseket is elfogadjuk)
  • Rokonszakmával több éves munkatapasztalat kórházban, idősotthonban, szociális otthonban vagy hasonló intézményben (legalább 1 év) vagy 24 órás ápolásban (legalább 3 év)
  • min. A2 szintű német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság Németország területén, terhelhetőség
  • Hajlandóság több műszakban dolgozásra, hétvégén ill. Ünnepnapokon munkavégzésre
  • Számítógépes alapismeretek
  • B jogosítvány, saját személyautó - előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

bérezés:

  • Munkaidő: 35-40 óra / hét ; teljes munkaidő (lehetőség túlórára)
  • Bér: Nettó 1430-1700 EUR
  • 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon
  • Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz

amit mi biztosítunk:

  • Hosszú távú és folyamatos munkalehetőség
  • Német bejelentett, szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett szabadság (24-30 nap /év)
  • Ingyenes Szállás!!
  • Munkaruha
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
  • A közvetítés INGYENES!
  • Lehetőség heti előlegre

Munkavégzés helye

Németország

Az Ön pályázati adatainak védelme számunkra nagyon fontos. Kérem vegye figyelembe a pályázókra vonatkozó adatvédelmi nyilatkozatunkat. (https://www.dremo.com/policy).

Jelentkezéseket fényképes német szakmai önéletrajzzal várjuk a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Kapcsolattartó:Badacsonyi Rita; Elérhető: +493518977523; +3662815008 H-P: 9-16 óráig