III. kerület, Flórián tér - Eladó/Pénztáros (Budapest)

III. kerület, Flórián tér - Eladó/Pénztáros

Feladatok

  • Szereted a kozmetikai termékeket? Nálunk te lehetsz az első, aki találkozik az újdonságokkal!
  • Imádod a pörgést és már kiskorodban is a pénztárgépet nyomkodtad? Nálunk kiteljesedhetsz!
  • kasszázás – kasszás programunkra mindenkit megtanítunk
  • aktuális akciók, termékek kihelyezése
  • lejárati idők figyelése
  • Te lehetsz az, aki a drogéria világában útbaigazíthatod a vásárlókat. Mi nem raklapozunk, könnyen guruló rolli kocsiból pakolunk. Nálunk tudsz fejlődni, folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt és Rossmann akadémiánk által támogatjuk karrier utadat. Ne aggódj, nem hagyunk, hogy elvessz a betanulás közben, egy csapatként segítünk a munkád elején. Ha rend és tisztaságmániás vagy, nálunk a helyed!

Elvárások

  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • beosztással kapcsolatos információk: négyhavi munkaidő keretben dolgozunk, egyenlőtlen időbeosztással. Egy héten belül változó műszakok vannak. Átlag két pihenőnap van minden héten, melyből az egyik nap mindig hétvégére esik

Amit kínálunk

  • rend, tisztaság és jó illat vár
  • egy hónapra előre megvan a munkaidő beosztásod
  • jól felszerelt konyha és szociális helyiség
  • termékeink kedvezményeit elsőként élvezheted
  • hetente meglepünk egy-egy ajándéktermékkel
  • nem kell békáznod a boltba
  • időnként bulizni és sportolni járunk
  • alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk
  • biztos marad a munkahelyed, még bizonytalan helyzetben is
  • folyamatosan vigyázunk a családod és a te egészségedre
  • nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag, stb.)

Munkavégzés helye

Budapest, Flórián tér 6-9.

Budapest