Indirect Commodity Buyer, Europe (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk autóipari termékeket gyárt Európában és az európai beszerzői csapat erősítése céljából keresünk kollégát hozzájuk, az alábbi pozícióba:

Indirect Commodity Buyer, Europe

Feladatok

  • Európai gyártó vállalatok gépeinek, berendezéseinek és szerszámainak beszerzése - több beszerzővel közösen;
  • Beszerzési projektek koordinálása;
  • Kapcsolattartás a gyárak vezetőivel, logisztikai igazgatóival;
  • Beszerzési folyamatok újragondolása, amennyiben erre szükség van hatékonysági okokból;
  • Beszállítói tárgyalási levezénylése, szerződések megkötése;
  • Beszállítói szerződések felülvizsgálata.

Elvárások

  • Stratégiai beszerzői tapasztalat és tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Lévén, hogy gépek és szerszámok beszerzéséről van szó, fontos a műszaki tapasztalat/végzettség/affinitás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, teljes bejárástámogatás
  • Nemzetközi projektek, feladatok
  • Szoros együttműködés a németországi központtal

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr