Indirekt beszerző (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Feladatok

  • Kiegészítő anyagok, alkatrészek, részegységek és szolgáltatások keretszerződések alapján történő beszerzése;
  • Beszerzési igények, áttárolási megrendelések létrehozása, kezelése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Megrendelések ellenőrzése és javítása a szükséges szabványoknak és követelményeknek megfelelően;
  • Anyagtörzsek karbantartása az SAP-ban;
  • Reklamációk kezelése;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal;
  • Adminisztratív segítség és támogatás biztosítása.

Elvárások

  • Középfokú kereskedelmi végzettség;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű Word, Excel ismeret;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, összetartó csapat;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Béren kívüli juttatások, útiköltség támogatás.

Előnyök

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Egyetemi diploma;
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét