Informatikai üzemeltető (Budapest)

   Logisztikai és biztonsági cég

Informatikai üzemeltető

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok

  • vezetékes és mobilkommunikációs eszközök, valamint az informatikai raktár nyilvántartásának naprakész vezetése,
  • számítástechnikai eszközök és szoftverek telepítése,
  • részvétel a vállalat helpdesk szolgálatának munkájában,
  • a vállalat kliens számítógépeinek, mobil készülékeinek üzemeltetése és a felhasználók támogatása,
  • együttműködés a vállalat további informatikai szervezeti egységeivel,
  • infokommunikációs beszerzési és beruházási projektek előkészítése, ellenőrzése, dokumentálása.

Elvárások

  • középfokú informatikai végzettség,
  • rendszer üzemeltetői gyakorlat előny,
  • Microsoft Office 2010, Office 2013, 2016 üzemeltetői szintű és felhasználó szintű ismerete,
  • MS Windows 7 Professional, 8.1 Pro, 10 Pro ismeret,
  • MS Outlook 2013, 2016 ismeret,
  • MS Active Directory ismeret előny.

A pályázatot bérigény megjelölésével kérjük megküldeni.

Budapest