Informatikus (Budapest)

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat tevékenységi köre felölel lényegében mindent, ami technológia. A szervezet feladatrendszere folyamatosan bővül, mára komoly jogosítványokkal rendelkezik a titkos információszerzés, a szakértői és hatósági feladatok, valamint a kiberbiztonság területén egyaránt. Nálunk felelősségteljes, biztos életpályára számíthatsz és egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz.

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, informatikai feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

mobileszközökkel, chipekkel kapcsolatban:

  • eszközök értékelése, elemzése
  • chip olvasásával kapcsolatos feldolgozás
  • eszközök informatikai biztonsági elemzése, ellenőrzése, véleményezése

Egyéb feladatok:

  • konferenciákon, rendezvényeken történő részvétel
  • az előzőekben felsorolt tevékenységekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • minimum Bsc felsőfokú szakirányú végzettség
  • IT biztonsági alapszintű ismeretek
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • határozott, meggyőző kommunikáció
  • folyamatos fejlődés igénye
  • precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
  • pontosság, határidő betartása

Előnyt jelent:

  • iOS, Android ismeretek
  • chipekkel kapcsolatos tapasztalatok

 Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:

  • Mérnök
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Kulcsszavak:

informatikus, chip,

Online jelentkezési lap kitöltésével és egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Informatikus 2022 Jobline.hu” jeligét.

Budapest