Ingatlan értékesítési asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Hazai tulajdonú, 23 éve dinamikusan fejlődő vállalkozás ingatlanfejlesztési üzletága

Ingatlan értékesítési asszisztens

munkatársat keres az alábbi feltételekkel.

Feladatok

  • Ingatlanokkal kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Új bérlők felkutatása, hirdetési portálokon hirdetések kezelése, kapcsolattartás ingatlanközvetítőkkel,
  • Telefonos, email-es megkeresések megválaszolása, érdeklődési igények felmérése,
  • Személyes bemutatások bonyolítása,
  • Írásos ajánlatok, prospektusok elkészítése, kiküldése,
  • Egyedi igények felmérése, pontosítása, ajánlat készítése,
  • Társosztályokkal együttműködve a folyamat teljes végig kísérése egészen a birtokbaadásig,
  • Meglévő bérlők ügyeinek kezelése (területbővülés, cégváltozás, számlázási ügyek),
  • Megbízóink részére potenciális ingatlanok felkutatása, környezettanulmányok készítése,
  • Beruházás megtérülési számítások kidolgozása, pályázati lehetőségek felkutatása,
  • Biztosítások évenkénti felülvizsgálata,
  • Kimutatások készítése a Megbízó részére,
  • Közüzemi órák nyilvántartása, átírásokkal kapcsolatos ügyek intézése.

Elvárások

  • Ingatlan szakmában szerzett legalább 3 éves tapasztalat (ingatlanközvetítői vagy üzemeltetés),
  • Középfokú végzettség, műszaki beállítottság,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Ms Office és Google Drive magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés,
  • Kreatív gondolkodás.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés,
  • Fix jövedelem, alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben,
  • Fiatalos, támogató csapat,
  • Hétfőtől péntekig, reggel 7 óra 30 perctől délután 16 óráig tartó munkavégzés.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk jelentkezését. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is.

Budapest