Ingatlan értékesítési asszisztens (Budapest)

Hazai tulajdonú, 23 éve dinamikusan fejlődő vállalkozás ingatlanfejlesztési üzletága

Ingatlan értékesítési asszisztens

munkatársat keres az alábbi feltételekkel.

Megbízóink tulajdonában álló kereskedelmi ingatlanok hasznosítására keresünk munkatársat az alábbi feladatok elvégzésére:

Feladatok

  • Ingatlanokkal kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Új bérlők felkutatása, hirdetési portálokon hirdetések kezelése, kapcsolattartás ingatlanközvetítőkkel,
  • Telefonos, email-es megkeresések megválaszolása, érdeklődési igények felmérése,
  • Személyes bemutatások bonyolítása,
  • Írásos ajánlatok, prospektusok elkészítése, kiküldése,
  • Egyedi igények felmérése, pontosítása, ajánlat készítése,
  • Társosztályokkal együttműködve a folyamat teljes végig kísérése egészen a birtokbaadásig,
  • Meglévő bérlők ügyeinek kezelése (területbővülés, cégváltozás, számlázási ügyek),
  • Megbízóink részére potenciális ingatlanok felkutatása, környezettanulmányok készítése,
  • Beruházás megtérülési számítások kidolgozása, pályázati lehetőségek felkutatása,
  • Biztosítások évenkénti felülvizsgálata,
  • Kimutatások készítése a Megbízó részére,
  • Közüzemi órák nyilvántartása, átírásokkal kapcsolatos ügyek intézése.

Elvárások

  • Ingatlan szakmában szerzett legalább 3 éves tapasztalat (ingatlanközvetítői vagy üzemeltetés),
  • Középfokú végzettség, műszaki beállítottság,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Ms Office és Google Drive magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés,
  • Kreatív gondolkodás.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés,
  • Fix jövedelem, alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben,
  • Fiatalos, támogató csapat,
  • Hétfőtől péntekig, reggel 7 óra 30 perctől délután 16 óráig tartó munkavégzés.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is.

Budapest