Ingatlan értékesítő, referens (Budapest)

15 éve sikeresen működő, piacvezető regionális ingatlanközvetítő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ, REFERENS

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Eredmény- és sikerorientáltság,
  • Önálló munkavégzésre való készség,
  • Vállalkozói szemlélet,
  • Jó szervezőképesség, jó problémamegoldó képesség,
  • Jó munkabíró képesség,
  • Felelősségteljes munkavégzés,
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Saját gépjármű használata,
  • Számlaképesség

Feladatok:

  • Új- és használt ingatlanok értékesítése, felkutatása,
  • Tanácsadás meglévő ügyfeleink részére,
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel és munkatársainkkal,

Amit kínálunk:

  • A Megbízó versenytársainál kedvezőbb feltételeket és magasabb jutalékot kínál,
  • A munkatársakat telefonköltség, hirdetési költség nem terheli, belső képzéseik ingyenesek

Munkavégzés helye

Budapest, Pest megye

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: pest217@worklife.hu

Budapest