Ingatlan koordinátor / ügyintéző (Budapest)

CHI FU INVESTMENT HUNGARY Kft

Ingatlan koordinátor / ügyintéző

Feladatok:

  • A jelenleg kb. 30 ingatlanhoz kapcsolódó ügyintézés:
  • Gondoskodik a számlák határidőre történő befizetéséről, és azok adminisztrációjáról (közművek, közös költség, Internet)
  • Adásvételi szerződések, Birtokbaadási dokumentációk előkészítése, adminisztrációja, átírások intézése
  • Számlák kiállítása havonta (bérbeadással kapcsolatban), azok kiegyenlítésének folyamatos ellenőrzése
  • Építményadók, közös költségek ügyintézése
  • Aktív kapcsolattartás a közös képviseletekkel, bérlőkkel, biztosító társasággal
  • Segíti a bérbeadást: hirdetések intézése, nyilvántartás vezetése
  • Segít a karbantartás, szükséges javítások, beszerzések ügyében
  • Káresetek intézése, kárrendezés nyomon követése a biztosító társaságokkal
  • Általános irodai feladatok: a cég működéséhez szükséges asszisztencia, számlák, céges bankkártyák kezelése, nyilvántartása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, rugalmasság, önállóság
  • Rátermett, energikus
  • Jó kommunikációs, együttműködési és szervező készség
  • Toleráns, türelmes, szociábilis személyiség

Előnyök:

  • Ingatlanokkal kapcsolatos munkatapasztalat
  • Hosszú távon keres munkalehetőséget

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Havi BKV bérlet
  • Mobiltelefon

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

BUDAPEST, 1051 VÖRÖSMARTY tér 2.

Angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest