Ingatlan specialista (Budapest)

STAFF HOUSE ZRT.

Szeretnél egy piacvezető, dinamikusan fejlődő, egyedülálló szolgáltatással rendelkező cég csapattagja lenni? Munkaerő szálláshely-szolgáltatás profillal, kiemelkedő, közel 10 éves múlttal rendelkező cégünk INGATLANHÁLÓZAT FEJLESZTŐ MUNKATÁRSAT keres. Az új munkatársnak kulcsfontosságú szerepe van abban, hogy dinamikusan fejlődő cégünk stratégiáját követve megtalálja a megfelelő szálláshelyeket, növelje az értékesítési mutatókat, egyúttal emelje cégünk ismertségét és elismertségét a piacon.

Ingatlan specialista

Feladatok:

  • A Staff House Zrt. stratégiai céljainak támogatása
  • Az értékesítési igényeknek megfelelő ingatlanok felkutatása
  • Az ingatlan beszerzési projektek teljeskörű koordinálása, kezelése:

o Munkaerő szálláshelynek alkalmas ingatlanok felkutatása

o Személyes találkozók szervezése

o Az ingatlanok bejárása, műszaki szemléje

o Ajánlatkészítés, utánkövetés

o Tárgyalások lebonyolítása

o Szerződéses folyamat elvégzése, sikeres lezárása

o Adatbázis építés, -frissítés, -kezelés

o Riportok és beszámolók készítése

o Adminisztrációs feladatok

  • Kapcsolattartás és kapcsolatépítés az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Ingatlan piacon szerzett több éves tapasztalat
  • 1-2 év releváns, értékesítés területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Jelölt személyes tulajdonságai:

  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott és meggyőző kiállás
  • Proaktív hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Értékesítési szemlélet, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Vállalkozó szemléletmód, eredményorientált hozzáállás

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Épületgépészeti, építőipari, ingatlan üzletági tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Céges autó
  • Laptop
  • Mobil telefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy küldj fényképes önéletrajzot, a fizetési igény megjelölésével.

Budapest