Ingatlan tanácsadó (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Svájci hátterű ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlan tanácsadó

Elvárások:

Hajlandó vagy mindent beleadni, hogy az egyik legjobban fizetett és legszebb szakmában a munkáddal arányos jövedelmet építs,, Ha jól kommunikálsz, ha érzed magadban az értékesítési tehetséget,, Minimum érettségi vizsgád van,, Ambicionál, hogy folyamatosan képezd magad,, Legalább egy idegennyelven magabiztosan kommunikálsz,, Lendületes, innovatív gondolkodású személyiség vagy,, Képes vagy ügyfeleid életének egyik legfontosabb döntését szakmailag felkészülten és empatikusan segíteni és végig kísérni,, Ha van bármilyen tapasztalatod az ingatlanszektorban, vagy egyéb sales-es múltad,, Vagy nincs, de pályakezdőként, pályamódosítóként képes és kitartó vagy egy új szakmát megtanulni, és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre,, Magabiztosan használod a munkavégzéshez szükséges számítógépes programjaidat.

Előnyt jelent:

Ingatlanszektorban, vagy értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat/jogi végzettség/releváns OKJ szakképesítés

Feladatok:

Meglévő ingatlan portfólió kezelése,, Ingatlan portfólió bővítése, azaz ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése,, Ingatlankereső ügyfelek igényeinek felmérése,, Ingatlanok bemutatása,, Vételi ajánlatok és ügyletek sikeres zárása, a teljes folyamat menedzselése, Értékesítési folyamatok pontos és időbeni adminisztrálása, , Megbízóról:, Egy svájci anyavállalattal rendelkező cégcsoport tagja, 2003 óta meghatározó szereplője az ingatlanpiacnak., Cégük szlogenje - MEGBÍZHATÓ - PONTOS - SVÁJCI, és mindig többet ad - és ezt tényleg komolyan gondolják., Náluk nem ügynökök, nem is üzletkötők dolgoznak, hanem tanácsadók, akik az ingatlanközvetítést nem munka, hanem hivatás., Hisznek a vállalkozások erejében, ezért keresnek partnereket, és nem alkalmazottakat, Hisznek azokban, akik gyorsan reagálnak, nagyot álmodnak és a saját kezükbe akarják venni a karrierjük alakulását - miközben újra alkotják az ingatlanközvetítést., Nem hirdetik a médiában, hogy a legjobbak, hiszik, hogy a legjobb hirdetési felület az elégedett ügyfél.

Amit kínálunk:

Folyamatos mentorálás mellett segítenek az ambícióidat sikerre és pénzre váltani. Hogy mennyire? A HVG kutatása alapján az ingatlanközvetítés a 10 legjobban fizetett szakmák egyike., Rugalmasan oszthatod be a munkaidődet,, Megtanítanak rá, hogy mit jelent az ingatlanközvetítés a 21. században és hogyan alkalmazd a legújabb technológiákat az üzleti életben,, Prémium belvárosi ingatlanokkal és ennek megfelelő ügyfélkörrel foglalkozhatsz minden nap,, Az ország legszebb, és legjobban felszerelt, belvárosi irodájában dolgozhatsz.