Ingatlanértékesítő (Budapest)

Országos hálózattal rendelkező ingatlaniroda megbízásából a III. kerületi irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlanértékesítő

Elvárások:

  • Minimum érettségi, de ha van diplomád, akkor sem lógsz ki a csapatból,
  • Megfelelő megjelenés, és kommunikációs készség,
  • Határozott, agilis fellépés,
  • Kihívást kereső személyiség,
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Nyelvtudás,
  • Vezetői tapasztalat

Feladatok:

  • Egy 1 hetes alapképzés után, mentor segítségével tanulod meg a szakmát lépésről lépésre.,
  • Megbízókat keresünk, és vevőket.,
  • Egy cél van, minél hamarabb, minél több pénzt keresni, magunknak is és az ügyfeleinknek is.,

, Megbízóról:,

12 éve Franchise partnere a magyar piac legnagyobb ingatlanhálózatának, a III. kerületben., Elkötelezettek amellett, hogy megbízóik és vevőik is a legprecízebb és legbiztonságosabb kiszolgálásban részesüljenek, hiszen életük legfontosabb eseményét osztják meg velük, ingatlanjaik eladását és vételét.

Amit kínálunk:

  • Teljes szakmai támogatás,
  • Folyamatos professzionális képzések,
  • Szuper motivációs juttatások,
  • Kötetlenség,
  • Csapat,
  • Teljes infrastruktúra,
  • Folyamatos online marketing támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest