Ingatlanképviselő (Veszprém)

1 millió forint értékű támogatási és betanulási csomag!

Partnerünk a balatoni ingatlanpiac legsikeresebb, közel 4000 ingatlan kínáló vállalkozása megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlanképviselő

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Magas szintű kommunikáció,
  • Pozitív életszemlélet,
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság,
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Feladatok:

  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése, Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,

Megbízóról:, Partnerünk a balatoni ingatlanpiac legsikeresebb, közel 4000 ingatlan kínáló vállalkozása. Berobbant a CSOK, itt van az otthonteremtő támogatások sora. Az ingatlan-képviselők meg sem állnak a munkában!, Lépést tartva a piaci kihívásokkal partnerünk egyedülálló pályázati lehetőséget indít Veszprém és környékén élő magánszemélyek számára., A sikeres pályázó a kiválasztási folyamatot követően elnyeri az 1 millió forint értékű támogatási és betanulási csomagját. A támogatási csomag segítségével egész éves munkalehetőséghez jut a cég veszprémi irodájában ingatlan-képviselő pozícióban.

Amit kínálunk:

  • FIX JUTTATÁS+TELJESÍTMÉNY ARÁNYOS MOZGÓBÉR,
  • Több ezres valós ügyfélkör, és ingatlankínálat,
  • A teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség,
  • Az elnyert pályázati összegből fakadóan díjmentes képzés, mentori támogatással,
  • A sikeres munkát kiszolgáló, modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás,
  • Rugalmas, kötetlen munkaidő,
  • Egy összeszokott csapat támogatása, biztonsága

Munkavégzés helye:

Veszprém

Veszprém