Ingatlanközvetítő (Budapest)

Budapest

Ingatlanközvetítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlanközvetítő

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • Magabiztos, bátor hozzáállás,
  • Értékesítői attitűd,
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség,
  • Becsületes, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Nyelvtudás,
  • Tapasztalat értékesítési területen

Feladatok:

  • Új építésű és használt lakóingatlanok értékesítése,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • Ingatlanok bemutatása;
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, szerződések előkészítése

Amit kínálunk:

  • Megbeszélés szerinti fizetési és foglalkoztatási konstrukció,
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer,
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest