Ingatlanközvetítő (Budapest)

Az OTP Bankcsoport, VII.kerületi irodájában tanítjuk meg Neked az egyik legjobban fizetett szakma egyikét. Szeretnél minimum havi 400.000 Forintot keresni? Készen állsz a sok tanulásra és a rengeteg munkára? Amennyiben Neked is fontos a kiszámíthatóság, a biztonság, úgy keress bátran! Tanulj, fejlődj olyan sikeres szakemberektől akik már bizonyítottak a szakmában!

Az ingatlanközvetítés szenvedély. Ha valaki egyszer belevág és sikereket ér el, akkor jellemzően az egész életén átkíséri, hogy a területen vagy ahhoz közel helyezkedjen el. Legyél részese az OTP Bankcsoport ingatlanközvetítői hálózatának, amely a legjobb feltételeket biztosítja számodra. Segítsd hozzá ügyfeleinket, hogy megvalósítsák álmaikat, tegyél hozzáadott értéket az ingatlanok eladásához vagy az ingatlant kereső ügyfelek igényeinek kielégítése során. Nincs jobb, mint professzionalizmussal segíteni az ügyfeleket életük legfontosabb döntéseinek meghozatalában és ajánlások útján akár évente több tucat családnak támogatást nyújtani.

Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség!

Folyamatos támogatás, folyamatos segíts
ég nyújtás, hogy mielőbb sikereket érj el!

Értékesítési lehetőség már a munkába állás napján!

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata 2 fő

Ingatlanközvetítőt

keres

Budapest VII. kerület, Garay téri irodájába.

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz!

Feladatok

  • Használt és újépítésű piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfóliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése
  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében

Várunk, amennyiben

  • Szeretnél jóval a magyar átlagfizetés felett keresni
  • Heti 40 óra munkavégzés nem okoz problémát (az idődet önállóan osztod be)
  • Értékesítési és vállalkozási szemlélettel rendelkezel
  • Ügyfélközpontú vagy
  • Fontosak számodra az etikai és minőségi szempontok
  • Ambiciózusan gondolkozol
  • Tudsz csapatban dolgozni
  • Stabil IT tudással rendelkezel

Előny

  • Min. 1 éves ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás

Miért legyél ingatlanközvetítő az OTP Bankcsoportnál

  • Hálózatunk keretein belül az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozhatsz
  • A piacvezető hálózatok közül a legmagasabb átlagos kifizetési arányt biztosítjuk értékesítőink részére segíti az ügyfélkapcsolatok és bizalom kiépülését
  • Nincs területi korlát, hálózatunk tagjai korlátlan számban köthetnek megbízásokat az ország egész területén
  • Három lépéses karrierrendszerünk könnyű előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosít
  • Egyedülálló módon egyéb kapcsolt termékek után is kimagasló jutalékot fizetünk, akár minden ingatlan bemutatással, megbízáskötéssel plusz pénzt kereshetsz, így gyakorlatilag többletmunka nélkül is megduplázhatod jövedelmed
  • Értékesítőinknek van lehetőségük, hogy a megfelelő képzettség esetén banki termékeket (pl. lakáshitel, lakástakarék pénztár, személyi kölcsön) is értékesíthessenek
  • Teljesen digitális folyamatok (nincs papírmunka), Magyarországon egyedüliként az ingatlanközvetítői szakmában kizárólag tableten dolgozunk, amely azonnali áttöltést biztosít rendszerünkbe
  • leginnovatívabb ingatlan-nyilvántartási szoftvere az adminisztrációs munka jelentős csökkentése mellett több 100 funkciójával növeli az értékesítés eredményességét és több elégedett ügyfelet generál
  • Folyamatos és magas szintű elméleti és gyakorlati képzési rendszer (amennyiben nem rendelkezel szakirányú képzettséggel 75%-os kedvezményt biztosítunk az OKJ elvégzésének árából)
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges keretrendszert, professzionális háttértámogatást (pl. marketing, jog, IT, pénzügy, projektmenedzsment), kialakított folyamatokat, a banki jogászok által kialakított szerződéses hátteret
  • Értékesítőinknek a csatlakozás első napjától van lehetősége értékesíteni ingatlan-állományunkat, amely olyan egyedi, sok esetben máshol nem elérhető elemeket is tartalmaz, mint a nagy hazai bankok ingatlan portfólióját
  • Hálózatunk minden tagjának van lehetősége újépítésű projektekkel foglalkoznia, amelyben támogatást is nyújtunk
  • A bankcsoporti kapcsolódási pontokon keresztül rengeteg ügyfélajánlást kapunk megbízásra és keresési igényre egyaránt (pl. 400 bankfiók, több ezer leányvállalati dolgozó)
  • irodai háttér és infrastruktúra
  • Irodai, régiós, országos csapatépítők, sportnapok, gálák
  • Rendszeres versenyek, nyeremények (pl. céges autó használat, külföldi utazások, üdülési utalvány, benzin utalvány, eszközök)

Munkavégzés helye

1076 Budapest, Garay tér 15.

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal.

Budapest