Intézetvezető orvos (TH-10578) (Miskolc)

Pozíció

Intézetvezető orvos
(TH-10578)

Feladatok

  • A központ tevékenységének teljes körű irányítása, koordinálása
  • A központ dolgozói, orvosai munkájának irányítása, felügyelete
  • Ellenőrzéseken, auditokon történő részvétel
  • A termelési terv kidolgozása, teljesítése, ellenőrzése
  • Donorok, donorjelöltek vizsgálata, donornevelési program kialakítása, panaszok kezelése
  • Oktatások szervezése
  • Partnerekkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Beszállítói, partneri auditokon való részvétel
  • Vonatkozó előírások betartása

Elvárások

  • Orvosi végzettség, szakvizsga
  • Legalább öt éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatások

Előnyök

  • Hematológus, belgyógyász, infektológus szakvizsga
  • Önállóság, elkötelezettség
  • Empátia, csapatszellem, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Minőségtudatosság

Munkavégzés helye

  • Intézetvezető orvos-Pécs és Miskolc
Miskolc