Invoice processing intern (Budapest)

XIII. kerületi multinacionális partnerünk számára keresünk hosszú távra gyakornokot Source to Pay területre. A S2P a szállítói megrendelésekkel és a bejövő szállítói számlák feldolgozásával foglalkozik. Ez magában foglal könyvelést, kifizetést, probléma megoldást, kapcsolattartást a beszállítókkal.

Invoice processing intern

Feladatok

  • Bejövő szállítói számlák regisztrálása a belső rendszerben
  • Számlákkal kapcsolatos problémák megoldása
  • E-mail levelezés különböző részlegekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Bsc/Msc képzésen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (leginkább írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP/ORACLE ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Ultramodern irodaház - nemzetközi környezet
  • Munkaidőben frissítő ping-pong vagy csocsó bajnokság
  • Sportolási lehetőség - irodaházon belül felszerelt konditerem
  • Kiemelkedő közösségi élet
  • Bérezés: bruttó 1200 Ft/óra
  • Munkaidő: minimum 30 óra/hét, rugalmasan - teljes mértékben sulihoz illeszthetően.
  • Munkaidő kerete: H-P 7 és 20 óra között.

A resolution vagy reconciliation csapatok egyikéhez fogsz csatlakozni, ahol mindig nagy a pörgés. Mindent megtanítanak neked az alapoktól kezdve, azonban korábbi SSC/finance/customer service/multinacionális tapasztalat, illetve pénzügy/számvitel tanulmányok előnyt jelentenek ennél a két pozíciónál. Folyamatos tréningek mellett lépésről lépésre vonnak be a „Source to pay” rejtelmeibe, itt biztonságos környezetben gyakorolhatsz és sajátíthatod el, hogyan priorizálunk, milyen a csapatmunka, hogyan kommunikálunk, milyen a céges kultúra, hogyan készülünk fel határidős feladatokra. Mindezek mellett megismerkedsz az SAP és az Oracle rendszerekkel is.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest