iOS fejlesztő (Budapest)

Szeretnél egy fiatalos, kreatív, vagány csapatban dolgozni, ahol minden tudásodat megmutathatod, és még új dolgokat is tanulhatsz? Elengedhetetlen számodra a jó légkör, a kiváló csapat, a hosszútávú karrierút, a szakmai fejlődési lehetőség és a versenyképes bérezés, de még nem tudod, mit szeretnél kezdeni az életben? Ha így van, épp jó helyen jársz. Hogy ebbe bepillantást nyerhess, megosztom, mi vár rád, ha jelentkezel:
- kitűnő a hangulat minden nap (tényleg),
- komoly szakmai háttér és fejlődési lehetőség vár rád,
- tanfolyamok, tréningek (külföldön is) biztosítják, hogy kollégáink még jobbak legyenek abban, amivel foglalkoznak,
- ping-pong, darts és csocsó segíti a munkát
- van ingyen üdítő, kávé, nasi és gyümölcs,

Érdekel? Szeretnél ebbe a szuper közösségbe bekerülni?

OLVASS TOVÁBB!

iOS fejlesztő

Feladatok

Ami feladatod lesz, ha te vagy a nyerő:
- Részt fogsz venni a Jófogás és a Használtautó.hu alkalmazásainak a tervezésében.
- A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a Te feladatod lesz.
- Az alkalmazások tökéletesítésére fogsz törekedni, mely során számítunk szuper ötleteidre.
- Itt kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében.

Követelmények

Mikor vagy te az álom jelölt?
- Légy nagyon jóban a következőkkel: iOS SDK, Objective-c, Swift
- Mindenképpen legyen 1-2 éves gyakorlatod natív iOS alkalmazások fejlesztésében
- Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban
- Legyen jártasságod verziókezelők használatában (Git, SVN)
- RESTful ismeretre is szükséged lesz munkád során
- Légy csapatjátékos és precíz a munkád során és ötleteid megvalósitásában is
- Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod
- Írj és beszélj aktívan angolul

Nagy előnnyel indulsz,
- ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében
- ha van tapasztalod szoftver-architektúra tervezésben
- ha az eszköztárad részét képezi a különböző Design Pattern-ek és Clean Code elvek használata

Amit kínálunk

Amit kaphatsz cserébe:
- Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizu, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is
- Persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts
- A legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz
- Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz
- Nyitottság vár az új technológiák megismerésére és alkalmazására
- A csapat egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely
- Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon
- Folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni
- Ha érdekelnek más területek is, nem lesz gátja a tudás vágyadnak, bármilyen meetingre bemehetsz
- Nem kell, hogy túlórázz, fontos a munka-magánélet egyensúlya
- Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal
- Csatlakozhatsz focicsapathoz, vagy a szurkolói klubhoz
- Ha már elég ideje dolgozol majd, munkavállalói programban még több juttatás illet majd meg téged

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest