Ipari B2B üzletkötő (Budapest)

Regionális kereskedelemmel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat

Ipari B2B üzletkötő

(HF 12-7979)

pozícióba.

Feladatok

  • Az adott iparág üzleti ügyfélkörének folyamatos bővítése, a kapcsolatok építése és ápolása (80% üzletfejlesztés - 20% ügyfélgondozás),
  • A lehetséges üzleti ügyfélkör igényeinek feltérképezése, a meglévő ügyfélkör értékesítési potenciáljának maximalizálása,
  • Az értékesítési akciótervek kidolgozása és megvalósítása, az eredmények nyomon követése,
  • Javaslattétel a termékportfólió bővítésére, együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Ipari B2B értékesítésben szerzett tapasztalat (előny: élelmiszeripari, vegyipari, gyógyszeripari tapasztalat),
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég,
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon magánhasználatra is,
  • Nagyon magas alapfizetés + bónusz.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7979"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest