Ipari értékesítési képviselő (Budapest)

Megbízónk Magyarország piacvezető ipari megoldásokat, berendezéseket és alkatrészeket értékesítő vállalata. Töretlenül dolgoznak azon, hogy javítsák különféle iparágakban - építőipar, hajóipar, gyártó- és feldolgozóüzemek stb. - tevékenykedő ügyfeleik hatékonyságát és teljesítményét.
Keressük új kollégájukat, aki az értékesítési csapatot fogja erősíteni tudásával és tapasztalatával!

Ipari értékesítési képviselő

Feladatok

- Cég képviselete Közép- és Dél-Magyarország területén.
- Részvétel a stratégiához tartozó célkitűzések
meghatározásában, a vállalati üzletpolitika és a középtávú tervek értékesítési részének kidolgozásában.
- Üzleti kapcsolatok ápolása és kiépítése.
- Üzleti találkozók szervezése és lebonyolítása.
- Cég termékeinek és szolgáltatásainak ismertetése és értékesítése.
- Munkák felmérése, kockázati tényezők mérlegelése és ajánlattétel.
- Üzletek megvalósulásának és eredményességének nyomonkövetése.
- Részvétel a marketing kampányok előkészítésében.
- Cég képviselete kiállításokon és rendezvényeken.
- Piacfigyelés, konkurencia ismerete.

Követelmények

- Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség.
- Min. 2 éves értékesítői tapasztalat kapcsolódó területen
- Magabiztos angol nyelvtudás
- „B” kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Határozott, karizmatikus, kitartó személyiség, aki céltudatos, következetes és felelőségteljesen végzi feladatait

Amit kínálunk

- multinacionális, piacvezető vállalat
- magas minőségű termékek
- hosszú évek óta stabil csapat, támogató vezetés
- mindennapos munkát hatékonyan segítő IT infrastruktúra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest