Ipari hűtőgépszerelő / klíma szerelő (Budapest)

Ipari hűtőberendezések, hőszivattyúk telepítésével és szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ipari hűtőgépszerelő / klíma szerelő

Elvárások:

  • Több éves szakirányú tapasztalat (Szerviztechnikus / Ipari hűtőgépszerelő, klímaszerelő, villanyszerelő),
  • OKJ minősítésű kereskedelmi és ipari hűtőgépszerelői bizonyítvány,
  • F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés,
  • Középfokú számítógépkezelői ismeretek (Word, Excel, hálózatkezelési alapok),
  • B-kat jogosítvány,
  • Min 3 éves hűtőgépszerelői gyakorlat,
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Előnyt jelent:

Gépész vagy villamos technikusi végzettség

Feladatok:

  • Kalorikus, szerelések javítások elvégzése, keményforrasztási készség,
  • Berendezések elektromos szerelés programozása, beállítás, beüzemelése,
  • Berendezésekkel kapcsolatos adatkommunikációs feladatok megoldása, monitorozás, távdiagnosztika,
  • Hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése

Megbízóról:, Kereskedelmi, ipari hűtőberendezések, hőszivattyúk, VRV, DX, szellőztető, légtechnikai rendszerek, folyadékhűtők kalorikus és elektromos telepítésével, szervizelésével foglalkozó budapesti vállalkozás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Hosszútávú együttműködés és szakmai fejlődési lehetőség,
  • Gyártóművi szakmai képzéseken való részvétel,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Cégautó, telefon

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest