Ipari szerviztechnikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Ipari szerviztechnikus

Feladatok

  • Ipari kazánrendszerek beüzemelése és szervizelése;
  • Szakmai ismeretek elsajátítása, továbbképzésen való részvétel;
  • A cég által szállított rendszerek teljes körű megismerése;
  • Partnereink által országosan üzemeltetett kazánrendszerek komplett karbantartása (ipari gőz és melegvíz üzemű kazánok, tüzelőberendezések és vezérléseik, kazánházi rendszerelemek, PLC alapú vezérlőszekrények).

Elvárások

  • Elektrotechnikus/műszerész végzettség;
  • PLC vezérlésben, irányítástechnikában való jártasság;
  • Ipari környezetben, szerviz/karbantartás területén szerzett több éves tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Utazási hajlandóság (országon belül), rugalmasság.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Szakirányú továbbképzések biztosítása
  • Magas alapbér, 13. havi fizetés
  • Céges autó (saját használatra is)
  • Magas műszaki színvonal
  • 1 műszakos, rugalmas munkarend

Előnyök

  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Tüzeléstechnikai szakismeret
  • Kazánok / nyomástartó berendezések ismerete
  • Gázrendszeri szakismeret
  • Épületgépészeti tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest

A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Jakubecz Ninettánál)

Budapest