Irodai adminisztratív munkatársat (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti építőipari vállalkozás fiatalos, talpraesett, agilis

Irodai adminisztratív munkatársat

  keres IX. kerületi munkavégzésre.

Feladatok

  • Műszaki Osztály napi munkájának támogatása,
  • Kapcsolattartás a közműszolgáltatókkal, illetve bérlőkkel,
  • Kapcsolattartás társosztályokkal szóban és írásban,
  • Közüzemi fogyasztások táblázatban való rögzítése,
  • Árajánlatok bekérése telefonon és e-mailen,
  • Dokumentációk, táblázatok, kimutatások készítése és a már meglévő nyilvántartások vezetése,
  • Céges levelezés kezelése,
  • Hirdetések feladása,
  • Egyéb, ad-hoc jellegű feladatok elvégzése,
  • Általános irodai teendők ellátása (iratok szkennelése, lefűzése, fénymásolás).

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • Precizitás, proaktivitás, önálló munkavégzés,
  • Rugalmasság,
  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat,
  • Legalább középfokú iskolai végzettség,
  • Magas fokú számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Word és Excel, valamint a Google Drive szolgáltatásai),
  • Lojalitás,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Építőiparban, vagy ingatlan-üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Kisteherautó vezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Fix jövedelem,
  • Hétfőtől péntekig, reggel 7:30-tól délután 16:00 óráig tartó munkavégzés, fél órás ebédszünettel,
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapat.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is.

Budapest