Irodai adminisztrátor (Vecsés)

A Novotransz Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres

IRODAI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat az alábbi feltételekkel

Biztosítsa be most, nyáron a biztos munkahelyét!

Amit a jelentkezőnek ajánlunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő, kiszámítható stabil beosztás
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig, 1 műszakos munkarenddel
  • Modern munkakörnyezet,
  • Változatos, nem egyhangú munka, továbbfejlődési lehetőség
  • Juttatáscsomag: versenyképes jövedelem, cafeteria, munkába járás költségeinek térítése (bérlet)

Feladatok

  • Bejövő hívások kezelése, nyilvántartások vezetése, (jelenéti ív, szabadság) leadása a könyvelés felé
  • Telephelyekkel való kapcsolattartás e-mailen illetve telefonon
  • Irodaszer rendelések, illetve az iroda zavartalan működéséhez szükséges egyéb beszerzések intézése
  • Postai-, hivatali ügyintézés lebonyolítása
  • Számlák iktatása és egyéb adminisztratív feladatok végzése,
  • Bevételezés, beérkező számla alapján
  • Kollégák napi szintű munkájának támogatása

Elvárások

  • Irodai programok használatának ismerete (Excel, Word. Oulook, internetes böngészők, pl. Firefox. Chrome, stb.)
  • Táblázatok kezelése
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Remek kommunikációs készség
  • Minimum középiskolai/gimnáziumi végzettség
  • Önálló munkavégzés

Előny

Napi szinten használt írott/beszélt angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Ideje: 6h vagy teljes munkaidő (8h), 1 műszakos munkarend H-P
  • Próbaidő: 3 hónap
  • Helye: Vecsés, Üllői út 833.
  • Kezdés időpontja: közös megállapodás szerint

Kérjük, küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel a pozíció és a bérigény feltüntetésével

Vecsés