Irodai adminisztrátor (Kecskemét)

Irodai adminisztrátor

Hivatkozási szám JF-3019

Kecskeméti partnercégünk autóipari tömítőgyűrűk előállításával foglalkozik. A számlázási osztály támogatására keresünk egy lelkes gyakornokot.

Feladatok:

  • Bejövő számlák alaki és tartalmi ellenőrzése
  • Számlák kontírozása, előrögzítése
  • Könyvelés, iktatás
  • Egyéb adminisztratív kisegítő tevékenységek ellátása
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (Aktív /passzív)
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS office ismerete
  • Előny: gazdasági területen szerzett tapasztalat/tanulmányok
  • Heti 3-5 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Rugalmas órarendbarát munkaidő
  • Napi 4 óra munkavégzés (H - P 8-16 óra között )
  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Kecskemét Kadafalva

Kecskemét