Irodai adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Biztosításközvetítő alkusz cég keres

Irodai adminisztrátor

  munkakörbe munkatársat

Feladatok

  • biztosítási szerződések rögzítése felhasználóbarát programban
  • adatbázisok le- és feltöltése leírás alapján
  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása ( pl: nyomtatvány nyilvántartás, átvétel, rendelés)

Elvárások

  • számítógépes ismeretek (word és excel felhasználói szinten)
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó gondolkodás
  • precizitás, önállóság,
  • kreativitás, tanulási készség és felelősségvállalás
  • pozitív, vidám személyiség
  • stressz és monotonitástűrő képesség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • biztosítási ismeretek
  • biztosítók tarifáló programjainak ismerete
  • érdeklődés az informatika iránt

Amit kínálunk

  • hosszú távú és heti 40 órás munkalehetőség
  • kellemes munkakörülmények, családias, vidám légkör
  • brutto 250 000 Ft-os fizetés
  • tanulás, fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerületben

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest