Irodai adminisztrátor (Budapest)

Szerződések, megrendelések kezelése, iktatása, kapcsolattartás, számlázás, irattározás

20 év működő, műszaki szakértéssel foglalkozó, több műszaki területre akkreditált szervezet. A NAV-nál a legjobb minősítést szerzett Kft. Stabil, hosszú távú ügyfélkörrel rendelkező cég.

Feladatok:

Szerződések, megrendelések kezelése, iktatása
Ügyfelekkel, kollégákkal történő telefonos és e-mail-es kapcsolattartás
Dokumentumok átvétele, szortírozása, szkennelése
Számítógépes adatrögzítés
Számlázás előkészítési feladatok ellátása
Irattár kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Word, Excel gyakorlati alkalmazása
  • Irodai munkatapasztalat
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Fix munkaidő (H-P 07.30 és 16 óra között)
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest XI. ker, Tétényi út 128/b.

Munkabér

  • bruttó  220 000 - 260 000  Ft  / hó
Budapest