Irodai adminisztrátor (Budapest)

Irodai adminisztrátor

Orvostechnikai eszközöket forgalmazó cég keres közbeszerzési eljárások részvételére munkatársat az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • a közbeszerzési eljárás előkészítésében és lefolytatásában való közreműködés,
  • a közbeszerzési eljárással kapcsolatos dokumentációk kezelése,
  • kapcsolattartás a közbeszerzési eljárás érdekeltjeivel,
  • a közbeszerzési vezető munkájának segítése,
  • a közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A közbeszerzési eljárások, bonyolítása területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Precizitás, megbízhatóság.
  • MS Office programok magas szintű ismerete.
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási készség.
  • Magasfokú munkabírás.
  • Angol kommunikációs nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • csapatban való munkavégzés képessége
  • mielőbbi munkakezdés
  • a Kbt., valamint az ahhoz kapcsolódó jogszabályok ismerete

Amit kínálunk:

  • jó munka körülmények
  • hangulatos környezet
  • erős csapatszellem
  • fejlődési lehetőségek
  • rugalmas munka beosztás

Kérjük küldje el önéletrajzát a "jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest