Irodai adminisztrátori (Lovasberény)

A hirdetés már lejárt!

Irodai adminisztrátor

A Baltyre Hungary KFT. személy, teher és mezőgazdasági gumiabroncsok nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozó cég, Irodai adminisztrátori pozícioba keres 1 Fő kollégát teljes munkaidőbe.

Feladatok

  • Könyvelői feladatok előkészitése
  • Banki ügyintézés
  • bejövő és kimenő számlák előkészítése könyvelésre, iktatások
  • archiválás, rendszerezés,
  • ad-hoc adminisztratív feladatok ellátása
  • táblázatok készitése, karbantartása Excelben
  • statisztikák, elemzések, kimutatások készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú vagy felsőfokú Pénzügyi vagy Gazdasági végzettség
  • Pályakezdő/1-3 év munkatapasztalat
  • Társalgási szintű, aktív Angol nyelvtudás
  • Számitogépes ismeretek /Word, Excel, Powerpoint, Internet felhasználo szintű ismerete/

Kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • Pontosság, precízitás
  • Jo kommunikácios készség
  • rugalmasság

Előnyök

  • Szlovák nyelvtudás
  • Marketing tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Bejárási hozzájárulás

Munkavégzés helye

Lovasberény

Kérjük küldje el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát Irodai adminisztrátor tárgymegjelölésével a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Lovasberény