Irodai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú, közel 30 éves múlttal bíró partnerünk számára keresünk Irodai asszisztens munkatársat Budapestre. Megbízónk különösen az IT, bank- és biztonságtechnika területén nyújt teljes körű szolgáltatásokat.

Irodai asszisztens

Feladatok

  • Beérkező vendégek, ügyfelek fogadása
  • Telefonok, levelezések lebonyolítása
  • Általános irodai adminisztrációs feladatok (posta, szerződések kezelése)
  • Iroda rendjének fenntartása
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó, beszerzési és szervezési feladatok ellátása
  • Ügyvezető munkájának segítésenapirendjének tervezése
  • Tárgyalások, utazások, foglalások megszervezése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • Min 3 éves irodai asszisztensi/recepciós tapasztalat
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (MS Office eszközök)
  • Kiváló kommunikációs és szervezési képességek
  • Proaktív személyiség, önálló feladatmegoldásra való alkalmasság
  • Nyitottság, precizitás

Amit kínálunk

  • Modern irodai környezet
  • Csapatépítő programok
  • Gyümölcsnapok, edzőterem, helybeni étkezési lehetőség

Előnyök

  • Ügyvezető asszisztens munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Referenciaszám: BS-11157

Budapest