Irodai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

BELVÁROSI SZÓRAKOZÓHELY IRODÁJÁBA
KERESÜNK IRODAI ASSZISZTENST

(Napi 6 órában, heti 30 órás munkaidőben)

Feladatok:

  • Irodai, munkaügyi dokumentumok rendszerezése, frissítése
  • Kapcsolattartás a könyvelővel (havi könyvelési dokumentumok előkészítése)
  • Bérszámfejtések előkészítése (munkaidő-beosztások, jelenléti ívek vezetése)
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Adatrögzítés, kimutatások, riportok készítése Excelben
  • Egyéb céges ügyintézés (hivatalok, felügyeleti szervek, szolgáltatók)
  • Angol nyelvű kommunikáció a külföldi tulajdonosokkal

Elvárások:

  • Magas szintű, min. haladó Excel felhasználói ismeretek
  • Microsoft Office használata
  • Alapfokú könyvelési, bérszámfejtési és munkaügyi ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

  • Részben rugalmas munkaidő
  • Könnyen megközelíthető belvárosi iroda
  • Jó hangulatú, fiatal csapat
  • Önálló, kreatív feladatvégzés

Elérhető havi fizetés: 200-250.000 Ft

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest