Irodai asszisztens (Törökbálint)

A hirdetés már lejárt!

Német tulajdonú légtechnikai komponenseket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodai asszisztens

Elvárások:

  • Német és / vagy angol nyelvtudás,
  • Több éves tapasztalat,
  • Precizitás és pontosság,
  • Önálló, ambiciózus munkavégzés,
  • Jó szervező készség,
  • Gyors helyzetfelismerés,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Megbízható, stabil és rugalmas személyiség

Előnyt jelent:

  • Nyitottság az újra,
  • Magas szintű excel ismeret,
  • NAVISION ismeret

Feladatok:

  • Beérkező-, kimenő posta, központi e-mail kezelése, számlák iktatása,
  • Bejövő hívások fogadása,
  • Kiküldetési rendelvények, jelenléti ívek, útiköltség elszámolások készítése, kifizetése,
  • Vevői kiegyenlítések könyvelése /HUF,EUR/,
  • Előleg bekérő kiállítása, beérkezett előleg könyvelése,
  • Egyenlegközlők-, fizetési felszólítások, kapcsolattartás az ügyvéddel,
  • Demo előkészítés, szervezés, lebonyolítás,
  • Üzemorvos, munkavédelmi, biztosítás, pályázat kapcsolattartás, ügyintézés,
  • MOL- üzemanyagkártya és autókkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Garanciák, jótállások nyilvántartása,
  • Házi pénztár kezelése,
  • Termékdíj bevallás,
  • Környezetvédelmi adminisztráció,
  • ISO közreműködés,
  • Ügyvezető munkájának segítése, riportok, elemzések, kimutatások készítése.

Megbízó:

  • Világszerte a lég- és klímatechnikai, tűzvédelemi és füstmentesítési komponensek, -berendezések, -rendszerek területén tevékenykedik.
  • Magyarországi leányvállalatát 25 éve alapította, mely azóta is töretlenül, stabilan fejlődik.
  • Mára a kereskedelmi tevékenység gyártással és oktatással egészült ki.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Változatos és felelősség teljes munkakör,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy jó hangulatú csapatban, kiemelkedő körülmények között,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Törökbálint