Irodai asszisztens (Budapest)

Irodai asszisztens

Filmiparban tevékenykedő partnerünk irodai asszisztensi pozícióba munkatársat keres!

Feladatok:

  • Tanácsadók napi munkájának támogatása
  • Adatbázisok létrehozása és karbantartása
  • Szoros együttműködés a vállalat pénzügyi és engedélyeztetési csapatával
  • Adminisztratív feladatok ellátása: dokumentumok nyilvántartása elektronikusan és papírformában, aláírási folyamatok kezelése
  • Jogi dokumentumok előkészítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a közjegyzővel és más jogi, vagy vállalati titkársági szolgáltatókkal
  • Kisebb projektek irányítása
Legfontosabb elvárások:
  • Önálló, felelősségteljes, hatékony, precíz munkavégzés
  • Angol nyelv magabiztos, tárgyalóképes ismerete
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Asszisztensi pozícióban szerzett tapasztalat
  • Monotónia tűrő képesség
  • Pontosságra törekvő, talpraesett személyiség
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Betanulást követően rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
Budapest