Irodai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Irodai asszisztens

Feladatok:

  • Általános titkárnői feladatok ellátása, adminisztráció (postázás, fénymásolás, szkennelés, iratrendezés, bejövő számlák nyilvántartása)
  • Ügyfelek, vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Az iroda (tárgyaló, konyha) napi szintű rendben tartása
  • Az iroda működéséhez szükséges beszerzések intézése (élelmiszer, irodaszer)
  • Kapcsolattartás a bankkal, közjegyző irodával, más szervezetekkel
  • Egyéb, ad-hoc titkárnői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, rugalmasság, önállóság
  • Jó kommunikációs, együttműködési és szervező készség
  • Toleráns, türelmes, energikus, személyiség

Előny:

Hosszú távon keres munkalehetőséget

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Havi BKV bérlet
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

BUDAPEST, 1051 VÖRÖSMARTY tér 2.

Angol nyelvű, fényképes önéletrajz. A jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest