Irodai asszisztens / Irodavezető (Budapest)

Ingatlanhasznosítással és raktár szolgáltatással foglalkozó magyar tulajdonú KKV Support osztálya keres – akár pályakezdő – fiatalos, agilis munkavállalót

Irodai asszisztens / Irodavezető

munkakör betöltésére Budapest IX. kerületi, Táblás utcai irodájába.

Amit a jelentkezőktől feltétlenül elvárunk:

  • legalább középiskolai végzettség
  • MS Office (Word és Excel) stabil, magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat (saját gépjármű nem feltétel, a házon kívüli ügyintézéshez gépkocsit biztosítunk)
  • jó kiállás, határozott fellépés és kulturált megjelenés
  • igényes, pontos és precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • a magyar helyesírás szabályainak ismerete és alkalmazása
  • hajlandóság és képesség új dolgok elsajátítására
  • proaktív, kezdeményező hozzáállás

Ami a kiválasztásnál előnyt jelent:

  • szakirányú (gazdasági vagy kereskedelmi), közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • releváns szakmai tapasztalat,
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony,
  • hétfőtől péntekig, 8:00-tól 16:30-ig tartó munkaidő fél óra ebédszünettel,
  • fix jövedelem,
  • kellemes munkakörnyezet, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető munkahely,
  • fiatalos, lendületes, támogató szellemű csapat.

Új munkatársunk feladatai lesznek:

  • irodai infrastruktúra működtetése,
  • szkennelés, iratrendezés, postakönyv vezetése,
  • irodaszerekkel és kellékanyagokkal kapcsolatos készletgazdálkodási feladatok ellátása,
  • vezetők és társosztályok napi munkájának adminisztratív támogatása,
  • nyilvántartások és jegyzőkönyvek vezetése,
  • találkozók, megbeszélések szervezése irodán belül és azon kívül egyaránt,
  • ügyfelek, vendégek, tárgyaló partnerek fogadása.

Új munkavállalónktól – a munkába lépéstől számított 30 napon belül – friss hatósági erkölcsi bizonyítványt kérünk.

Jelentkezését a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk, ahol felmerülő kérdéseire is szívesen válaszolunk. Kérjük, hogy pályázati anyagához fényképes önéletrajzát és legfeljebb egy oldal terjedelmű, nettó fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét is szíveskedjen csatolni, ezek hiányában jelentkezését nem áll módunkban elfogadni.

Budapest