Irodai és személyi asszisztens (Budapest)

Irodai és személyi asszisztens pozíciók

Dinamikusan növekvő, vendéglátóipari egységek háttérmunkáival (pénzügy, sales, marketing, HR) foglalkozó irodánkba keressük az új irodai és ügyvezetői személyi asszisztens kollégáinkat!

Irodai asszisztens:

Téged keresünk, ha megbízható és precíz vagy, rendelkezel a szükséges számítógépes ismeretekkel (MS Office), bírod a pörgést, de a monotonitást is tűröd, és nem okoz gondot a háziasszonyi feladatok ellátása (vendégfogadás, kávéfőzés, rendteremtés, konyhai és irodai dolgok rendelése, beszerzése stb.).

A fentieken kívül a feladataid lesznek:

  • általános irodai adminisztratív feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás telefonon, e-mailben és személyesen a vállalat munkatársaival/partnereivel
  • adatbázis készítése, aktualizálása, szűrése, előkészítése projektekhez
  • fordítási feladatok

Személyi asszisztens az Ügyvezető mellé:

Várjuk az önéletrajzod, ha a mai, rohanó világban is meg tudod teremteni magad körül a rendet, azaz módszeres, precíz és pontos a munkavégzésed. Időbeosztásban rugalmas tudsz lenni, rendelkezel a szükséges számítógépes ismeretekkel (MS Office), bírod a pörgést és nem okoz gondot az adminisztratív feladatok ellátása. Fontos, hogy támogasd és segítsd az ügyvezető munkáját, elő tudd készíteni a megbeszéléseket, tárgyalásokat, légy vidám és nyitott személyiség, és tudj kapcsolatot tartani a partnerekkel. A lojalitás és a hosszútávú együttműködési igény ezen pozíciónál elengedhetetlen.

Mindkét pozíciónál előnyt jelent, ha:

  • van pár éves hasonló területen szerzett tapasztalatod
  • még egy idegen nyelv ismerete
  • munkakezdés rövid határidőn belül

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezz, ha szeretnél egy jó kis csapat tagja lenni, és egy igényes, stabil munkahelyet keresel.

Várunk, ha érdekel a vendéglátás, ha szeretsz és jól is tudsz kommunikálni és ha szeretnéd az angol tudásod kamatoztatni.

Ha a fentiekből magadra ismertél, és kíváncsi vagy ránk, kérjük, küldd el magyar, illetve angol nyelvű fényképes önéletrajzodat

Budapest