Irodai gyakornok marketing területen (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte. Ezúttal számukra keresünk diákokat irodai gyakornok munkakörbe.

Irodai gyakornok marketing területen

Feladatok

  • Támogatásnyújtás az asszisztensek/KAM-ok munkájában és az adminisztratív feladatok ellátásában
  • Részvétel és támogatás nyújtás a Novartis belső eseményein
  • Prezentációk készítése
  • A marketing osztály adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok (marketing és / vagy üzleti területen)
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Excel ismeretek
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors gondolkodás, nyitott személyiség
  • Erős kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, csapatszellem

Munkaidő

Hétfő-péntek, 08:30-17:00 között heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Egy dinamikus, fiatalos csapat része lehetsz, és lesz lehetőséged fejlődésre, tanulásra
  • Igény szerint elméleti képzéseket is tartanak
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren
  • Rugalmas, a tanulmányaidhoz illeszkedő beosztás

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest