Irodai munkatárs (Budapest)

Média iskolánk új munkatársat keres, összetett irodai feladatok ellátására.

8-20 éves fiatalok felkészítésével, majd szereplési feladatokra való közvetítésével foglalkozunk.

Új munkatársat keresünk, aki munkájával és személyiségével erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz diákjaink és oktató színészeink munkájának segítése, recepciós feladatok ellátása, direkt marketing online felületeken keresztül, adminisztráció.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Kapcsolattartás oktatókkal, diákokkal
  • Recepciós feladatok ellátása
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Direkt marketing levelek kiküldése online felületeken keresztül

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Csapat és önálló munkavégzésben is megálld a helyed
  • Ne okozzon problémát a hétvégi munkavégzés (heti 2 szabadnap biztosítása mellett!)

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Szereztél már tapasztalatot hasonló tevékenységű cégnél vagy munkakörben
  • Magabiztosan kezeled az Excelt
  • Értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • Hosszútávú munkahelyet keresel

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Csapatépítő programok
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

  • 1124 Budapest, Németvölgyi út 98.

Budapest