Irodai munkatárs kontrolling területen (Békéscsaba)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk egy német tulajdonú, nemzetközi viszonylatban is jelentős kommunikáció-elektronikai vállalat, amely járműantenna-rendszerek és ipari csatlakozók gyártásával foglalkozik.

Irodai munkatárs kontrolling területen

Feladatok

  • A kontrolling csoport napi munkájának támogatása
  • Pénzügyhöz kapcsolódó feladatok
  • Iratrendezés
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi vagy számviteli alapismeretek
  • A munka hosszú távon történő vállalása

Munkaidő

  • Heti min. 3 nap, de ráérés szerint akár heti 40 órás munkavégzés, 8 órás beosztásokban

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1110 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Kontrolling, számvitel terület iránti érdeklődés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Békéscsaba

Békéscsaba