Irodavezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Coral Club 1999-es alapítása óta az egészséges életmódot támogató termékek meghatározó gyártója és promótere.

Innovatív módszerek és fejlett K+F alkalmazásával kiváló minőségű, maximális tápértékkel rendelkező termékeket kínál, melyek egészséges egyensúlyt képesek teremteni az emberi szervezetben.

Budapesti irodánkba keresünk a mindennapi ügymenetért felelős irodavezetőt.

Az irodavezető meghatározó feladatai közé tartozik a napi ügymenethez kapcsolódó feladatok ellátása, az iroda zökkenőmentes működésének biztosítása, cégen belüli és az ügyfelekkel történő kapcsolattartás.

Irodavezető

Főbb feladatok

  • Az iroda vezetése
  • Stabil ügyfélkapcsolati hálózat kialakítása, szoros kapcsolat kialakítása az ügyfelekkel, hosszú távú, stabil együttműködés biztosítása. A forgalmazók egyéni igényeinek felismerésével differenciált és átfogó versenyelőny biztosítása.
  • Az igények felmérése, elemzése, értékesítés növelése, a megfelelő termékforgalomhoz szükséges kondíciók kialakítása (termékprezentációk, marketing aktivitások)
  • Regionális piaci tendenciák ismerete
  • Rendezvények, találkozók szervezésében való részvétel
  • A helyi szabályozásnak, előírásoknak megfelelő működés biztosítása
  • Pénzügyi feladatok ellátása - számlák nyilvántartása, beszállítókkal való kapcsolattartás, dokumentáció
  • Munkaüggyel kapcsolatos dokumentáció (szabadságok, betegszabadságok nyilvántartása, egyéb papírmunka)

Elvárások

  • Kezdeményezőkészség, megoldás vezérelt, szolgáltatás-orientáltság.
  • Összeszedettség, multifunkcionalitás
  • Részletekre való odafigyelés, barátságosság, jó kommunikációs készség, tárgyalókészség, diszkréció
  • Magyar: anyanyelvi szint / Angol: haladó szint
  • Az orosz nyelv ismerete előnyt jelent
  • Az EU-ban történő munkavégzéshez szükséges dokumentumok megléte (munkavállalási engedély, vízum)

Szükséges tapasztalat

  • 5 év hasonló munkakörben, dinamikus, nemzetközi környezetben.

Munkavégzés helye

Budapest

Angol nyelvű önéletrajzát küldje el a Jelentkezem az állásra gombra kattintással. Orosz nyelvű önéletrajz elküldése plusz előnyt jelent.

Budapest