Irodavezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budai cégcsoport keres irodavezető munkatársat

Feladatok:

  • Általános irodai feladatok ellátása
  • Telefonhívások és e-mailek kezelése
  • Naptár vezetése; időpontok/határidők felügyelete
  • Megbeszélések szervezése, előkészítése
  • Levelek és iratok rendezése, nyilvántartása, iktatása
  • Számlázás
  • Beérkező és kimenő posta ügyintézése
  • Vendégek fogadása
  • Kapcsolattartás bérlőkkel
  • Irodaszer rendelés
  • Irodai eszközök felügyelete, karbantartásainak menedzselése, szervizelés
  • Egyéb irodai és ügyintézési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat adminisztráció területén
  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Megbízhatóság, segítőkészség
  • Önálló munkavégzés-
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Határidők betartása

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Biztos jövedelem

Egyéb információk:

Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás: Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

1125 Budapest

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest