Ez a hirdetés lejárt ezt az állást elmentem
Sikeresen elküldtük jelentkezését!
Nézze meg a hasonló állásokat.
Sikeresen elküldtük jelentkezését az állásra,
és e-mailben kiküldtünk Önnek Jobline jelszavát, mellyel legközelebb be tud lépni.
Megnézem a hasonló állásokat.

A Seacontinental Kft  logisztikával, külföldi és belföldi szállítmányozással,valamint raktárak üzemeltetésével foglalkozik.

Jelenleg egy üllői székhelyű nemzetközi kozmetikai cég raktározását és logisztikai feladatait ellátó  telephelyére keresünk

Irodavezetőt

Feladatok

  • Az ügyvezető és a könyvelő munkájának támogatása
  • Személyzeti ügyek kezelése
  • Beszerzési ügyek kezelése
  • Napi kapcsolat biztosítása a vezető távolléte esetén
  • Dokumentációk, prezentációk, kimutatások készítése
  • Szervezési feladatok ellátása
  • Operatív részvétel irodai munkafolyamatokban, ill. ezek koordinálása és kontrollálása

Elvárások

  • Logisztikati területen szerzett széleskörű gyakorlati tapasztalat (raktár, operatív logisztikai és irodai tapasztalatok)
  • Határozott, rátermett, kimagasló kommunikációs készséggel rendelkező személyiség
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Vezetői gyakorlat
  • Kiemelkedő szervező- és kezdeményezőkészség
  • Önálló precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • Pozitív beállítottság, kellemes személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség / konfliktuskezelő képesség és rugalmasság
  • Gyakorlott számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
  • Aktív/folyékony angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Előny:

  • Könyvelési ismeretek,
  • HR-területen szerzett tapasztalat
  • gépírási ismeretek,
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete.

Munkavégzés helye

Üllő

Az Állásposta aktiválásához kérjük kattintson az e-mailben kiküldött aktiváló linkre.