Irodavezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Solarpro Energy Hungary Zrt. piacvezető vállalat a napelemparkok kivitelezésében, illetve üzemeltetésében.

Jelenleg vállalatunk

Irodavezető

pozícióba keresi leendő munkatársát.

Feladatok

  • Iroda vezetői feladatok (adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Beszerzési feladatok ellátása
  • Adminisztratív, iktatási feladatok ellátása
  • Postázás
  • Szerződések, feljegyzések, levelezések fordítása, tolmácsolás
  • Feljegyzések készítése
  • HR kapcsolatos adminisztráció
  • Projekttámogatás
  • Tárgyaló előkészítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki szemlélet
  • Tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Aktív, erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Bolgár nyelv ismerete előnyt jelent, de nem feltétel
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Családias légkör
  • Belvárosi irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Céges laptop, telefon
  • Képzéstámogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Budapest