Irodavezető (Budapest)

Budapest

Budapest frekventált kerületében társasház-építéssel, magasépítési munkákkal foglalkozó építőipari vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Elvárások:

Precíz munkavégzés, pontosság, Jó probléma megoldó készség, Kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excell), Kiváló kommunikációs készség, Megbízhatóság

Előnyt jelent:

Irodavezetői gyakorlat

Feladatok:

Számlák kiállítása, beérkezett számlák rendszerezése, Folyamatos kapcsolattartás a könyvelőkkel, vevőkkel, ingatlanirodával, Levelezés intézése, Adásvételi szerződések nyilvántartása, Vevői befizetések, Tartozások nyilvántartása

Amit kínálunk:

Főállású munkakör (bejelentett munkavállalói jogviszony), Magas fizetés, Munkavégzés hétfőtől péntekig, Lendületes, kiváló csapat, Hosszútávú munkalehetőség

Budapest